0

دانش و فن آوری

در کنار iOS 12، سومین نسخه بتا برای watchOS 5 و tvOS 12 هم منتشر شد – دیجیاتو – طراحی قالب وردپرس

تیر ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۵ ق.ظ توسط

اپل ساعاتی پیش در کنار انتشار بتای جدید iOS 12، سومین نسخه بتای توسعه‌دهندگان خود را برای watchOS 5 و tvOS 12 نیز منتشر کرد
watchOS

اول به سراغ watchOS 5 می‌رویم. قابلیت جدیدی به نام «رقابت» (Competition) در نسخه جدید سیستم عامل watchOS به شما اجازه می دهد تا رقابت سالمی را با دوستان خود آغاز کنید. این برنامه می تواند تا حداکثر هفت روز ادامه پیدا کند و شاید شما و دوستانتان را از سبک زندگ کم تحرک کنونی نجات دهد.

اما سومین بتای tvOS 12 هم تغییراتی را در پی داشته و در حال حاضر برای نسل چهارم اپل TV و نسخه ۴K این دیوایس منتشر شده است. پشتیبانی از Dolby Atmos، قابلیت Zero sign-on برای شناسایی سریع دستگاه و ورود آسان به حساب کاربری و اسکرین سیورهای Aerial از دیگر تغییراتی هستند که در این نسخه بتا مشاهده خواهید کرد.

البته ساعت هوشمند اپل می تواند فعالیت ها را به شکل خودکار شناسایی کند و آنها را به فهرست فعالیت های جسمانی شما اضافه نماید. واکی تاکی برای ارسال پیام‌های صوتی کوتاه هم یکی دیگر از قابلیت‌های watchOS 5 خواهد بود.

از تغییرات سومین نسخه بتای watchOS 5 می‌توان به پیشنهاد دوستان جدید در واکی تاکی، نشانگر جدید Now Playing برای واچ فیس و مستقل شدن حجم صدای سیری از صدای سیستم عامل اشاره کرد.

حالت تمرین جدید برای ورزش یوگا و پیاده‌روی با سنجش تغییر ارتفاع نیز به اپل واچ اضافه شده. همچنین برای دویدن در فضای باز می توانید از حالت Rolling Mile Pace استفاده کنید.

اپل ساعاتی پیش در کنار انتشار بتای جدید iOS 12، سومین نسخه بتای توسعه‌دهندگان خود را برای watchOS 5 و tvOS 12 نیز منتشر کرد. سیستم‌های عامل اپل برای اپل واچ و اپل تی وی در این نسخه‌های بتا، قابلیت‌های جدیدی دریافت کرده‌اند که در ادامه به شرح آن‌ها می‌پردازیم.

پاسخ دهید