0

اخبار روز / دانش و فن آوری

فیلمنامه «نهنگ عنبر ۳» در حال نگارش است + آمیزه ای از آیرون من، اورواچ، تایتانفال، مس افکت و چند بازی دیگر را در Anthem تجربه کنید [تماشا کنید] – دیجیاتو – طراحی قالب وردپرس

خرداد ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۳ ق.ظ توسط

باشگاه خبرنگاران جوان: رضا ناجی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار؛ درباره جدیدترین فعالیت سینمایی خود گفت: در حال حاضر فعالیت خاصی انجام نمی‌دهم و منتظر پیشنهاد خوبی هستم تا فعالیتم را آغاز کنم
ناجی با اشاره به حضورش در سری سوم «نهنگ عنبر» ادامه داد: سامان مقدم علاقه خاصی به بازی و شخصیت من دارد از این رو همیشه سعی می‌کند در کارهایش از من استفاده کند که این جای خشنودی دارد.

وی در خصوص ساخت سری سوم «نهنگ عنبر» بیان کرد: فیلمنامه این اثر در حال نگارش است اما زمان قطعی ساخت آن مشخص نیست.

لازم به ذکر است؛ سامان مقدم فیلم های«نهنگ عنبر» و «نهنگ عنبر سلکشن رویا» را کارگردانی کرد و موفق شد در گیشه و جذب مخاطب موفق باشد.

باشگاه خبرنگاران جوان: رضا ناجی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار؛ درباره جدیدترین فعالیت سینمایی خود گفت: در حال حاضر فعالیت خاصی انجام نمی‌دهم و منتظر پیشنهاد خوبی هستم تا فعالیتم را آغاز کنم.

——————-

نمایش ناامید کننده آنتم، مورد انتظارترین بازی همایش EA نگرانی هایمان را در رابطه با آخرین اثر استودیو بایوور افزایش داد

حتی تریلر منتشر شده از گیم پلی بازی در انتهای همایش، ملغمه ای از عناوینی همچون دستینی، آیرون من، اورواچ، تایتانفال، مس ایفکت و محیط های مانستر هانتر را به نمایش گذاشت و نمایش متفاوتی نسبت به سال گذشته شاهد نبودیم.

امیدواریم تیر آخر بایوور اینطور که به نظر می آید به هدر نرود و بازی فرای چیزی که امروز شاهد آن بودیم بشود. و البته نمایش درخور توجهی هم در کنفرانس مایکروسافت داشته باشد، گویا الکترونیک آرتز همه برگ‌های برنده خود را به ردموندی‌ها فروخته تا ایکس باکس وان هم در E3 بدرخشد.

در دوره ای که عدم وجود لوت باکس ها تبلیغات مثبتی برای بازی به حساب می رود؛ سازندگان صرفا بر روی این نکته و امکان شخصی سازی مانوور دادند و چیزی جدید و خاصی برای عرضه نداشتند.

عنوانی که سال گذشته در طول همایش نمایش قدرتمندی داشت، امسال در اولین قدم با نشان دادن کانسپت آرت و تیزری کوتاه از محیط بازی، عطش جمع بزرگی از مخاطبان را به شکل نامطلوبی فرو نشاند.

نمایش ناامید کننده آنتم، مورد انتظارترین بازی همایش EA نگرانی هایمان را در رابطه با آخرین اثر استودیو بایوور افزایش داد.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید