0

دانش و فن آوری

لامبورگینی نسخه رودستر اونتادور S را معرفی کرد – دیجیاتو – طراحی قالب وردپرس

شهریور ۱۶, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۷ ب.ظ توسط

با نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه فرانکفورت که از ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) آغاز خواهد شد، رفته رفته خودروسازان مختلف محصولات خود را برای رونمایی در این نمایشگاه معرفی می کنند
طبق برنامه ریزی های کمپانی لامبورگینی، تحویل اونتادور S از فوریه ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد. برای سفارش این خودروی فوق العاده هیجان انگیز باید ۳۱۳,۶۶۶٫۰۰ یورو تور مشهد هوایی یا ۴۶۰,۲۴۷٫۰۰ دلار کنار گذاشت که در مقایسه با نسخه کوپه این رقم بسیار گران تر است؛ بد نیست بدانید نسخه کوپه اونتادور ۴۲۱,۳۵۰ قیمت دارد.

نیروبخش تور خارجی اونتادور S رودستر همان موتور ۶٫۵ لیتری V12 تنفس طبیعی است که ۷۴۰ اسب بخار قدرت و ۶۹۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. همانند نسخه کوپه نیروی موتور از طریق یک گیربکس هفت سرعته ISR به هر چهار چرخ منتقل شده و تکنولوژی هایی مثل سیستم تعلیق فعال تور پکن نوروز ۹۷ جدید، سیستم چهار چرخ فرمان پذیر و حالت رانندگی EGO در نسخه رودستر نیز حاضر هستند.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه فرانکفورت که از ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) آغاز خواهد شد، رفته رفته خودروسازان مختلف محصولات خود را برای رونمایی در این نمایشگاه معرفی می کنند. لامبورگینی یکی از این خودرسازان به شمار می رود که قرار است با نسخه رودستر اونتادور S در اتوشوی فرانکفورت حاضر شود.

اونتادور تور قشم لحظه آخری تور ارزان مالزی S رودستر با دارا بودن ۱۶۲۵ کیلوگرم وزن، ۵۰ کیلوگرم سنگین تر از نسخه کوپه است که این مساله بر روی شتاب آن تاثیر منفی گذاشته است. در حالی که نسخه کوپه شتاب صفر تا صد را در عرض ۲٫۹ ثانیه محقق می کند، نسخه رودستر ۰٫۱ ثانیه کندتر بوده و در ۳ ثانیه سرعت خود را به صد کیلومتر در ساعت می رساند؛ با وجود این از لحاظ حداکثر سرعت قیمت تور مشهد تفاوتی بین این دو نبوده و امکان دستیابی به سرعت ۳۵۰ کیلومتر در ساعت کماکان برای نسخه رودستر وجود دارد.

طبق انتظار نسخه رودستر از لحاظ ظاهری و فنی بسیار مشابه اونتادور S کوپه است، اما به دلیل ساختار متفاوت سقف تغییراتی در بخش انتهایی آن داده شده است. آنطور که کمپانی لامبورگینی اعلام کرده، پنل های سقف این خودرو کمتر از ۶ کیلوگرم وزن داشته و از مکانیسم ساده ای برای باز و بسته شدن برخوردار ویزا شینگن هستند. در صورت عدم نیاز به این پنل ها می توان آنها را در مکان مخصوص خود در صندوق جلو قرار داده و از هوای آزاد لذت برد. در این نسخه از اونتادور امکان سفارش رنگ ها و تریم های داخلی بیشتر فراهم شده و استفاده از فیبر کربن در آن گسترده تر شده است.

پاسخ دهید