0

دانش و فن آوری

کناره-گیری-رییس-تکنولوژی-نوکیا – طراحی قالب وردپرس

خرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۲ ق.ظ توسط

چندی پیش نوکیا اعلام کرد که قصد دارد بخش سلامت خود را بفروشد و با گوگل، سامسونگ و کمپانی‌های فنلاندی دیگری در حال مذاکره است
چندی پیش نوکیا اعلام کرد که قصد دارد بخش سلامت خود را بفروشد و با گوگل، سامسونگ و کمپانی‌های فنلاندی دیگری در حال مذاکره است. پس از آن مشخص شد که بخش سلامت نوکیا به مالک قبلی‌اش یعنی Éric Carreel فروخته خواهد شد. پس از این اتفاق اعلام شد که نحوه و نگرش فعالیت شرکت یاد شده تغییر خواهد کرد. به همین دلیل مدیر واحد تکنولوژی نوکیا از سمت خود کناره‌گیری کرد تا مقدمات این تغییرات فراهم آید.

تماشا کنید: تست مقاومت نوکیا ۳۳۱۰ با جریان برق یک میلیون ولتی

اکنون «Maria Varsellona» به رهبری بخش تکنولوژی نوکیا در آمده است. او که پیشتر مدیر ارشد حقوقی کمپانی فنلادی بود، قرار است در کنار مسئولیت قبلی، وظایف جدیدی بر عهده بگیرد.

image

این اتفاق موجب شد که مدیر واحد تکنولوژی نوکیا استعفا داده و از سمت خود کنارگیری کند. «گرگوری لی» سال گذشته نیز از سامسونگ جدا شد تا رهبری بخش تکنولوژی نوکیا را برعهده بگیرد. پس از این اتفاق «Rajeev Suri» مدیرعامل کمپانی فنلاندی ضمن تشکر از زحمات وی اعلام کرد:

image

«گرگوری به نوکیا آمد و به درستی تجارت مصرف کنندگان را ارزیابی کرد. این مسئله موجب شد که او تصمیمی شجاعانه درباره‌ی فعالیت‌های کمپانی بگیرد. او خود پیشنهاد داد که بهتر است نوکیا در زمینه‌ی صدور لیسانس خود به دیگر کمپانی‌ها فعالیت کند. این تصمیم باعث شد که ما بخش سلامتی خود را بفروشیم. اکنون همه ما معتقدیم که کار وی در این کمپانی تمام شده است و او می‌تواند ماجراجوی‌های خود را در شرکت دیگری ادامه دهد.»

کمپانی فنلاندی به تازگی پس از پایان یافتن روند فروش بخش سلامتی خود اعلام نموده که این اقدام در راستای تغییر نگرش این شرکت بوده چرا که آنها از این پس قصد دارند بیشتر به صورت بنگاه به بنگاه فعالیت کرده و لیسانس یا برند خود را در اختیار دیگر کسب و کارها قرار دهند.

پاسخ دهید