0

دانش و فن آوری

گوگل اپلیکیشنی با نام Data Transfer Tool را منتشر کرد که فعلا نمی توانید آن را نصب کنید – دیجیاتو – طراحی قالب وردپرس

شهریور ۱۶, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۶ ق.ظ توسط

نزدیک به یک ماه تا عرضه پرچمدار جدید گوگل با عنوان پیکسل ۲ زمان باقی مانده و انگار اهالی مانتین ویو از یکی از برنامه های سیستمی این اسمارت فون پرده برداری کردند
گوگل پیکسل که اکتبر ۲۰۱۶ عرضه شد، دارای نسخه پیشرفته همین ابزار بود. با این اسمارت فون نه تنها می توانستید محتویات را بین دستگاه های اندرویدی جا به جا کنید، بلکه قابلیت قیمت تور گوانجو انتقال داده ها بین پیکسل و آیفون به کمک آداپتورهای مخصوصی را هم داشتید.

البته سال گذشته هم گوگل چنین قابلیتی را برای پیکسل ۱ آورده بود. همانگونه که احتمالا می دانید، سیستم عامل اندروید دارای ویژگی است که با آن می توانید بعضی محتویات و اپلیکیشن ها را بین دیوایس های قدیمی و جدید [با استفاده از آداپتور] جا به جا کنید.

اسکرین تور لحظه آخری یزد شاتی که ابتدا برای برنامه وجود داشت، همین تصویر بود که بعدها حذف شد. احتمالا تلفن سمت راست نمایی شماتیک از گوگل پیکسل ۲ است.

شایعات می گویند پیکسل ۲ دارای دو نسخه متفاوت بوده و ۱۳ مهر معرفی خواهد شد

نزدیک به یک ماه تا عرضه پرچمدار جدید تور مشهد گوگل با عنوان پیکسل ۲ زمان باقی مانده و انگار اهالی مانتین ویو از یکی از برنامه های سیستمی این اسمارت فون پرده برداری کردند. به تازگی اپلیکیشن جدیدی به نام Data Transfer Tool در گوگل پلی منتشر شده که فعلا هیچکدام از دیوایس های اندرویدی نمی توانند آن را اجرا کنند.

حالا با توجه به هدف اصلی Data Transfer Tool، می توانیم آن را ورژن بهبود یافته همین ویژگی بنامیم. همچنان مشخص نیست Data Transfer Tool نسبت به ابزار قیمت تور پوکت مشابهی که در پیکسل ۱ وجود داشت چه تفاوت هایی دارد و احتمالا باید تا اکتبر (مهر-آبان) سال جاری که این اسمارت فون عرضه می شود دست نگه داریم.

بعد از حذف اسکرین شات اولیه، این تصویر جایگزین شد. اسمارت فونی که در عکس میبینید نکسوس بوده و تصیور مربوط به تور هوایی تبریز ورژن قدیمی Data Transfer Tool است.

بخش جالب ماجرا اینجاست در توضیحات برنامه آمده که Data Transfer Tool یک اپ سیستمی بوده و بنابراین به صورت اتوماتیک روی دستگاه ها نصب می شود. اما چون فعلا این اپلیکیشن با تمام تلفن های هوشمند بازار سازگار نیست، بنابراین خیلی ها معتقد هستند که Data Transfer Tool برای گوگل پیکسل ۲ تدارک دیده شده است.

پاسخ دهید